داکت اسپلیت چیست
داکت اسپلیت چیست؟
می 17, 2020
کولر گازی تابلو برق

شرکت سرماپویش یکی از بهترین طراحان و تولیدکنندگان کولر گازی تابلو برق در ایران است و با کادری مجرب و با تجربه رضایت مشتریان را فراهم میکند.

کولر گازی تابلو برق به صورت پورتابل بوده و به تابلو برق متصل میگردد و باعث خنک کاری تابلو برق میشود در این روش نیازی به خنک کردن محیط نمی باشد. این کولرها قابلیت کار کردن در هوای آزاد را دارا می باشند.

 

نمونه کولرهای گازی تابلو برق نصب شده برای دو شرکت بزرگ مانا و جهان ماکرون

 

 

کولر گازی تابلو برق نصب شده برای شرکت جهان ماکرون

 

1df12c61 3bda 49b1 9bc2 3be5ceeec2a4 1 - کولر گازی تابلو برق

 

نصب کولر گازی تابلو برق

نصب کولر های گازی بر روی محل مورد نظر که تابلو فرمان برق و الکرونیکی می‌باشد به چند عامل مهم بستگی دارد از جمله نصب سیستم خنک کننده در جایی که مانع حرکتی بر روی پرسنل ایجاد نماید و در فرمان و وقوع حادثه به راحتی بتوان آن را تعویض و جایگزین نمود.

یکی از موارد بسیار مهم در نصب کولرگازی تابلو برق،‌ تقسیم کانال‌های داخلی به نحوی که بتواند در همه‌ی قسمت‌های تابلو و قسمت‌هایی که دقطعات گرما زا نصب شده اند،‌ هوارسانی نمایند و یک حالت یکنواختی قابل قبولی را در جریان هوا در داخل تابلو ایجاد نماید به طوری که تقریبا همه‌ی قسمت‌های داخلی تابلو دمای یکنواخت داشته باشد.

دیگر موارد مهم این است که تابلو دارای عایق داخلی بدنه جهت عدم نفوذ هوای گرم از سطح تابلو به داخل آن شود که هم می‌تواند ظرفیت دستگاه کولرگازی را پایین تر آورد و هم دمای ثابت تری را در داخل تابلو ایجاد نماید همچنین باید در تنظیم دمای داخلی تابلو نهایت دقت به عمل آید که بیش از حد دمای داخل تابلو پایین نباشد که عاملی جهت تعرق بر روی قطعات الکتریکی گردد که موجب اکسیداسیون (زنگ زدن) روی قسمت‌های فلزی قطعات می شود و تابلو را خیلی زودتر از عمر مفید آن فرسوده می‌نماید

 

کولر گازی تابلو برق نصب شده برای شرکت مانا

 

1 mana - کولر گازی تابلو برق

 

چرا کولر گازی تابلو برق سرماپویش

ابعاد کولر های گازی تابلو برق سرماپویش طبق استاندارد های جهانی بوده و قابل نصب بر روی تمامی تابلو برق های ساخت داخل و خارج از کشور می باشند ، در ضمن این شرکت آمادگی خود را برای طراحی و ساخت انواع کولر تابلو برق طبق ابعاد و قدرت دستگاه شما را اعلام می دارد .

 

خرید کولر گازی تابلو برق

همچنین کولرهای تابلو برق شرکت سرماپویش دارای قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با نمونه های خارجی خود هستند .برای اطلاع از قیمت کولر تابلو برق با ما تماس بگیرید .

 

ویژگی های کولر تابلو برق سرماپویش

  • مصرف پایین برق
  • نصب سریع و آسان بدون نیاز به متخصص
  • دارای فيلتر قابل شستشو با فناوری نانو
  • جهت جلوگيري از خورندگي و افزایش طول عمر دستگاه  Gold fin  كويل هاي دستگاه
  • دارای ترموستات ديجيتال با قابليت تنظيم ماكزيمم و مينيمم
  • سازگار با محيط زيست  R-134  گاز *
  • Danfooss  كمپرسور
  • در این سيستم استفاده شده است Water heatexchanger براي راندمان بيشتر از تكنيك

 

 

همچنین برای دیدن مدل های کولرگازی تابلو برق شرکت سرماپویش اینجا را کلیک کنید.